Hakiki Bıttım Sabunu Nasıl Anlaşılır


Hakiki Bıttım Sabunu Nasıl Anlaşılır

Bıttım sabunu faydaları ile son zamanlar insanlar tarafından sıkça tercih edilen ürünler arasında ön plana çıkmaktadır. Üretimi çok eskiye dayanan bu ürün sağlık açısından kullanılması çok önem teşkil etmektedir. En çok saç dökülmesi ve kepek problemi olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bunu sırası ile sivilce, egzema, mantar, kaşıntı gibi sağlık sorunları olanlar tarafındanda kullanılmaktadır.

Bıttım sabunu bu kadar rağbet görmesi nedeni ile bazı kişiler tarafından daha fazla kâr ve maddi çıkar sağlamak amacı ile taklit edilmektedir. Bıttım sabunu kullanmak kadar orijinal ve hakiki olanı temin etmek önem teşkil eder. Zira kullanmak için satın aldığınız bıttım sabunu orijinal hakiki bıttım sabunu olmaya bilir. İşte bu noktada herkesin merak ettiği bu soru ortaya çıkmaktadır. Hakiki bıttım sabunu nasıl anlaşılır? Sağlığımız için aldığımız bıttım sabunun sahte olup olmadığını nasıl ayırt edebiliriz?

Bıttım sabunu satışı yapan kişi ve kuruluşların güvenirliği gelmektedir. Hakiki bıttım sabunu Siirt yöresinde satılmaktadır. Ama Siirt yöresinde satılıyor diye her sabun orijinal olmayabilir. Diğer bir husus sabunun rengidir. Bıttım sabunu genellikle koyu yeşil bir renge sahiptir. Bıttım sabunu yapımın aşaması bittikten ve kullanılmaya hazır hale geldikten sonra bir süre sonra koyu olan renginin açığa döndüğü görülebilir. Bunun nedeni ise içinde olan suyun kuruması ve zamanla buharlaşıp yok olmasından geçmektedir. Bıttım sabunu üretiminde kullanılan ana hammadde bıttım yağıdır. Bıttım yağı ender ve zor bulunan yağ türü olması nedeni ile oldukça kıymetli ve pahalı bir yağ çeşididir. İşte bazı üreticiler bıttım sabunu üretiminde maliyetleri aşağı çekmek için bu kıymetli yağ yerine daha ucuz yağlar kullanarak sabunun orjinalliğini bozmaktadır. Zeytin yağlı, defne yağlı, gibi bıttım yağına ilave edilen bu yağ karışımlarından sabun üretmek mümkündür.

En kaliteli sabun katkısız ve karışımsız olarak üretilen bıttım sabunudur. Böyle üretimi yapılan sabunlar piyasada çok uygun fiyatlarda satılırken orijinal hakiki bıttım sabunu ise diğer gerçek ürünler gibi taklitlerinden çok daha pahalıdır.
Sizlerde bıttım sabunu siparişi vermeyi düşünüyor ve aklınıza takılan sorular var ise bizlerle iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Bıttım Sabunu SİPARİŞ VER
Whatsapp Destek Hattı