Bıttım Sabunu Zararları Nelerdir?


Bıttım Sabunu Zararları Nelerdir?

Doğal sabun denince akla ilk gelen sabunların başında Siirt yöresine has üretilen bıttım sabunundur. Birçok yerde bıttım sabunun faydaları yazmaktadır. Bilimsel olarakta bunların doğruluğu tescil edilmiştir. Bıttım sabunu üzerinde birçok üniversite araştırma yapmış ve herhangi bir yan etkisi veya insan sağlığına zarar verecek bir bulguya rastlanmamıştır.

Peki bu durumda bıttım sabunun zararlarından bahsetmek sizce mümkün mü ? Ne yazik ki mümkündür ? Bu zarar sabundan kaynaklı bir zarar değildir. Aksine bıttım sabunu adı altına ucuz kalitesiz satılan içeriğinde şifalı bıttım yağı yerine pamuk yağı, zeytin yağı ve benzeri hammaddesi ucuz olan yağ çeşitlerinin bıttım yağına ilave edilerek yapılan üretimlerdir.

İşte yapılan bu işlemler sonucu bıttım sabununa güvenen insanların güvenlerini istismar ederek haksız kazanç sağlayan kişiler, biz gerçek üreticileri üzmektedir.

Hakiki bıttım sabunu almak ve kullanmak isteyen herkes akıllarına takılan tüm sorulara cevap bulabilecekleri 7/24 saat kesintisiz iletişim hizmeti sunmaktayız.

Bizlere sipariş formundan veya 0549 870 05 34 numaralı telefondan ulaşablir; bütün kaygılarınız ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Sağlı mutlu günler dileriz...

Hemen Bıttım Sabunu SİPARİŞ VER
Whatsapp Destek Hattı