Bıttım Sabunu Kullanan İnsanların Görüşleri


Bıttım Sabunu Kullanan İnsanların Görüşleri

Yabani fıstık ağacının yağından elde edilen bıttım sabunu en çok deri hastalıkları, saç dökülmesi, varis ve kepek için tercih edilmektedir. Siirt, Şanlıurfa veya Gaziantep bölgesinden doğal hali temin edilebilen bıttım sabununu kullananların çok büyük kısmı memnundur. Tüketiciler herhangi bir kimyasal içeriği olmadığından rahatlıkla kullanabildikleri için, psikolojik olarak rahatlık içindedirler.

Bıttım sabununu kullananlardan özellikle saçlarını yıkayanlar saçlarının sertleştiğini söylese de bu durum geçicidir. Kullanıldıkça faydası görülen ve artan bıttım sabunu, iyice köpürtülüp, saç derisine yedirilirse, 3-4 hafta içinde istenen çözümü sağlayacaktır. Kullananlar biraz sabrederek çözüme ulaştıklarını, kepek ve saç dökülmesi problemlerinin sona erdiğini ve bununla birlikte yumuşacık saçlara sahip olduklarını söylemektedirler.

Aslında bir ay gibi kısa bir sürede kullanıma cevap vermesinin ve vücutta oluşturduğu değişimin şaşırtıcı olduğunu da söyleyen çoktur. Yıllarca doktor tavsiyesine uyanlar, eczacılara karışım yaptıranlar, bıttım sabununu tanıdıktan ve kullandıktan sonra, diğerlerine oranla daha çabuk sonuç aldıklarını söylemektedirler.

Müşteri yorumlarına bakmak için tıklayın.

Kullananların büyük bir çoğunluğu bayan kitlesidir. Dış görünüşlerine ve temizliklerine daha fazla önem veren bayanların biraz tereddüt ederek kullandığı bıttım sabunu, tecrübelerden sonra kullanım alanını genişleten doğal bir ürün olmuştur. Bayanlar özellikle laboratuar ortamında yapılmayan bu sabuna biraz ön yargılı yaklaşsalar da, forum sitelerinden birbirlerine önermeye devam etmektedirler.

İlk kez kullananlar ciltlerinin kuruduğundan bahsetse de, aslında o kişilerin metabolizmasından kaynaklanan sonuçlar olduğunu söylemek gerekir. O kişiler hangi ürünü kullanırlarsa kullansınlar, ilk etapta kuruma yaşamaktadırlar. Kullanım süresi uzadıkça, cilt taze görüntüsüne sahip olmakta, saçlar eski renklerini ve canlılıklarını geri kazanmaktadır.

Kullananlar genelde birbirlerine kullanım sıklığını ve şeklini sormaktalar. Herkesin ortak cevabı kullanım konusunda sabırlı olunması gerektiği ve kullanılan bölgeye bol köpürtülerek uygulanması yönündedir. Daha sonra iyice durulanması gereken cilt aynı anda rahatlamakta ve kişi bunu hissedebilmektedir.

Kullananların sıklıkla sorduğu sorulardan biri de hangi saatlerde kullanılacağıdır. En ortak cevap da gece yatmadan önce cevabıdır. Kişi gece yatmadan önce uygularsa, tüm gece cildi dış etkenlerden korunduğu için, daha çok fayda görmekteler.

Yağdan elde edilen bir sabun olduğu için cildi yumuşatması ve nemlendirmesi normal sonuçtur. Bir zaman sonra cilt bu neme ve yumuşaklığa alışacağı için, kullananlar başka ürünleri tercih etmemektedir. Bayanların özellikle makyaj sonrası yıpranmış ciltlerine bakım amaçlı uyguladıkları köpük maskesi, cildin tahriş olmasını engelleyip, yaşlanmasını geciktirmektedir.

Bıttım sabunu tamamen doğal olması ve el ürünü olması kullananları memnun etmektedir. Kimyasal ortamlarda oluşturulan çoğu bakım ürününün yan etkileri mevcuttur. Bıttım sabununu kullananlar herhangi bir yan etkiye maruz kalmadan, doğal olarak ciltlerini yenilenmesini zevkle izlemektedirler. Derinin ölü döküntülerini de temizleyip, cildin nefes almasını sağladığı için, derinin ileride karşılaşabileceği problemlere de önceden dur demektedir. Kullananlar memnun olmakta ve gerek günlük hayatta gerekse soysal medyada veya forum sitelerinde konuştukları herkese önermektedirler.

 

Hemen Bıttım Sabunu SİPARİŞ VER
Whatsapp Destek Hattı