Sıkça Sorulanlar


Bıttım Sabunu Kullananlar

 Bıttım sabunu kullanan birçok kişi olumlu yönde görüş bildirmiştir. Özelikle saç dökülmesi ve kepek, sedef, egzema, mantar, sivilce gibi problemlere çözüm getirme oranı yüzde seksen gibi yüksektir. Bıttım sabunu kullanacak kişilerin unutmaması gereken bu sabunu düzenli ve istenildiği gibi kullanmayı ihmal etmemelidir.

Mardin Bıtım Sabunu

 Mardin ve Siirt sınır komşu iki ilimizdir. Bu yakınlık nedeni ile kırsal ve dağlık alana sahip olan bu bölgedeki yerleşim birimleri bazen bağlı olduğu ilden çok daha uzak olabiliyor. Örneğin Siirt iline bağlı bir köy Mardin il sınırına bir kaç dakika mesafede olabiliyor. İki ilimizde bıttım sabunu üretimi yapmaktadırlar. Ama unutmayalim ki bıttım sabunun anavatanı Siirt ilimizdir. Bıttım sabunu üretimin başka ilde yapılabiliyor olması bu gerçeği değiştirmez.

Menengiç Sabunu

 Menengiç sabunu aslında piyasada ve en çok halk tarafından kullanılan isim iolan bıttım sabunu ile aynıdır. Aralarında hiçbir şekilde fark yoktur. Bıttım sabunu yapımında ve menengiç sabunun yapımında aynı ham madde kullanılır.

Bıttım Sabunu Ne İle Yapılır?

Doğal bıttım sabunu yapımında hiçbir suretle kimyasal madde kullanılmaz. Bıttım meyvesinden elde edilen bıttım yağı ile kül suyu ile dolu büyük kazanlarda belirli oranlar ve formül ile kaynatılması bıttım sabunu ile elde edilir.

Bıttım Sabunu Nereden Alınır

Bıttım sabunu ana yurdu Siirt ilimizdir. Hakiki bıttım sabunu sizlere Siirt ilinden online siparis sistemi ile göndermekteyiz.

Bıttım Sabunu Fiyatı ve Sipariş

Siirt Bıttım Sabunu 8 kalıp sabundan oluşmaktadır. Kilogram fiyatı 40 tl dir.

  • Bıttım Sabunu Hakiki %100 Doğal 500 gr 4 kalıptan oluşmaktadır : 35 TL (Kdv dahil)
  • Bıttım Sabunu Hakiki %100 Doğal 1 Kg 8 kalıptan oluşmaktadır : 50 TL (Kdv dahil)
  • Bıttım Sabunu Hakiki %100 Doğal 3 kg 24 kalıptan oluşmaktadır : 120 TL (Kdv dahil)

Ödeme ise ürün elinize ulaştıktan sonra Ptt kargo ile kapıda yapılmaktadır.Kargo ücreti tamamen bize aittir. Kapınıza kadar gelen kargo için hizmet bedeli ve kdv fiyata dahildir.

Sipariş vermek için sitemizin üst menüsünde yer alan Sipariş Ver butonunu tıklayarak yada 0543 256 97 75 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz.

Bıttım Sabunu Zararları Nelerdir?

Bıttım sabunun her hangi bir yan etkisi yoktur. Rahatlıkla kullanabilirsiniz yaş sınırlaması yoktur.

Bıttım Sabunu Rengi ve Kokusu Nasıl Olmalıdır?

Bıttım Sabunu rengi koyu yeşildir. Doğal sabunların üretildiği bitkinin kokusunu taşımaktadır.

Bıttım Sabunu Sivilce ve Cilt İçin Kullanılabilir Mi?

Bıttım Sabunu birçok deri hastalığına iyi gelir içeriğinde antiseptik mikrop öldürücü özellği vardır. Saç derisine iyi gelir.

Bıttım Sabunu Saç Çıkarır Mı?

Bıttım Sabunu saç dökülmesini engeller ve var olan saçlara daha fazla parlaklık, güç ve hacim kazandırır.

Bıttım Sabunu Günlük Hayatta Kullanabilir Miyiz?

Çok rahat bi şekilde günlük hayatımızda el yüz yıkaması için kullanılsada  genellikle duş veya banyo esnasında kullanılmaktadır. 

Bıttım Sabunu Faydaları Nelerdir?

Siirt bıttım sabunu birçok faydası vardır. Bunlar Avrupa ülkesindeki üniversiteler tarafından araştırılmış ve bilimselliği kanıtlanmıştır.

Bıttım Sabunu Nerede Üretilmektedir?

Bıttım Sabunu genellikle Siirt ve çevresinde üretimi yapılmaktadır. Sabunun hammaddesi yabani Siirt fıstığıdır.

Hemen Bıttım Sabunu SİPARİŞ VER
Whatsapp Destek Hattı