Faydaları


Bıttım sabunu Siirt yöre halkı tarafından üretilen ve bütün dünyaya şifa kaynağı olan mucizevi bir doğal sabundur. Siirt bıttım sabunu olarak bilinen bu sabunun yapımında insanlar sadece bıttım yağı ve kül suyu kullanmaktadırlar. Bu nedenle tamamı organiktir. Bıttım sabunu yapımı sırasında hiçbir kimyasal madde kullanılmaz. Doğal olduğu için hiçbir şekilde yan etkisi veya zararı yoktur. Herkes tarafından gönül rahatlığı ile kullanılablir. Avrupa ülkelerinin köklü üniversitelerinde bilim insanları tarafından yapılan araştırmlar bıttım sabunun çok faydalı olduğunu kanıtlamışlardır. Peki bu doğanın insana vermiş olduğu güzelliklerden sadece bir tanesi olan bıttım sabunun faydaları nelerdir ?

 Bıttım Sabunu Faydaları

Saç dökülmesi problemi yaşayanlar artık saçlarınızın dökülme korkusuna bıttım sabunu ile son vermeniz mümkündür. Daha önce satın aldığınız ve binlerce lira harcadığınız kimyasal içerikli şampuan ve saç bakım ilaçlarının göstermediği etkiyi bıttım sabunu çok daha kısa bir süre zarfında gösterir. Saç dökülmesini tamamen durdurmaktadır.

Bıttım sabunu ince ve kırılgan olan saçların daha güçlü olmasına yardımcı olur. Bıttım sabunun içeriğini oluşturan bıttım yağı antiseptik ( mikrop öldürücü ) özeliği sayesinde, saç derisinde oluşan bakterileri yok ederek saçların köklerine hasar veren bakterileri öldürür.

Siyah renkli elbise giyinmekten hoşlanan insalar saç aralarında oluşan ve omuzlarımıza kadar düşen kepeklerden kurtulabilirsiniz. Sosyal bir ortamda saçların kirli görüntüsü veren başa bela olan kepekten bıttım sabunu ile kurtulabilirsiniz. Bıttım sabunu saçlardaki kepeği yok ederek sizlere inanılmaz bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Tabiki bu doğal bıttım sabunun etkileri bunlar ile sınırlı değildir. Cilt içinde kullandığınız zaman birçok problemden kurtulmak mümkündür. Özellikle ergenlik ve doğum öncesi veya sonrasında oluşan sivilce ve aknelerin kurup yok eder. Sedef, egzema  ve mantar gibi cilt hastalıkların tedavisi için birebirdir. Ayrıca vücut kaşıntısını giderir. Gözenekleri açarak varis oluşumunu engeler.

Yukarıda saydıklarımız bıttım sabunun faydalarından sadece bir kaçını oluşturmaktadır. Bu mucizevi doğal sabun fiyat olarakta insanları maddi açıdan ağır külfetler ile karşı karşıya bırakmaz. Eczanelerde satılan ve saç bakımı adı altında piyasaya sürülen binlerce lira ödeyerek satın aldığımız kimyasal içerikli sabun ve şampuanların akisene daha uygundur. Sizlerde hemen sipariş vererek bu ürünü kullanabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz siparişierinizde kargo ücreti yoktur. Dahası kapıda nakit ödeme kolaylığı ile ürüne ulaşabilirsiniz.

Hemen Bıttım Sabunu SİPARİŞ VER
Whatsapp Destek Hattı